ادبی ادبی .

ادبی

دفتر ازدواج شرق

دفتر ازدواج
دفتر ازدواج شرق یکی از مکان های به یادماندنی و به عنوان اولین گام در جهت ثبت ازدواج می باشد. از گذشته های دور تاکنون از دفتر ازدواج برای برگزاری آداب و رسوم مربوط به مراسم عقد و عروسی استفاده شده است. چنانچه به دنبال دفتر ازدواج شرق تهران می گردید، سالن عقد کالسکه آماده خدمت رسانی به شما می باشد. دفتر ازدواج تهرانپارس جهت برگزاری مراسمات خطبه خوانی عقد با جایگاهی خاص و رمانتیک برای عروس و دامادها.

دفتر ازدواج شرق

دفتر ازدواج شرق
برگزاری مراسم عروسی، مسئله ای است که کارهای ریز و درشت فراوانی دارد و تمام آن ها می بایست سر وقت انجام شوند. بی شک همه عروس و دامادها و خانواده های آن ها انتظار دارند این جشن و تمامی مراحلش آن گونه که برنامه ریزی کرده اند و البته ایده آل و به یادماندنی به انجام برسد. آن ها اغلب در هنگام انتخاب دفتر ازدواج حساسیت ویزه ای را به خرج می دهند. چنانچه به دنبال دفتر ازدواج شرق با محیطی شیک و زیبا می گردید تا این روز به شکل هر چه بهتر و به یادماندنی تر در خاطرتان به ثبت برسانید به سالن عقد و دفتر ازدواج کالسکه مراجعه کنید.

دفتر ازدواج شرق

دفتر ازدواج شرق   |   سالن عقد   |   عقد آریایی

دفتر ازدواج شرق تهران
سالن عقد کالسکه بعنوان دفتر ازدواج شرق تهران با فضای ویژه و فوق العاده همراه با سفره عقد شیک و بی نظیر که با دیزاین مدرن و خلاقانه طراحی شده است یک انتخاب ایده آل برای ثبت لحظات ناب شما می باشد.
دفتر ازدواج شرق کالسکه با امکاناتی از قبیل: انتخاب عاقد
خواندن خطبه عقد آریایی به همراه رقص نور و دستگاه مه ساز
عکاسی و فیلمبرداری با قیمت استثنایی
تشریفات گریم عروس
پذیرایی و سرو نوشیدنی سرد و گرم
همراه با پارکینگ اختصاصی برای ماشین عروس و داماد
در خدمات شما خواهد بود.

دفتر ازدواج تهرانپارس
امروزه کیفیت و مدل برگزاری مراسمات عقد و عروسی نسبت به گذشته فرق کرده است. امروزه دیگر برگزاری این‌ مراسم را در منزل انجام نمی دهند و اغلب عروس و داماد ها برای برپا کردن این روز مهم زندگی خود، به دنبال دفتر و سالنی زیبا و باشکوه هستند. کالسکه، دفتر ازدواج شرق ، همان فضای دلنشین و به یادماندنی است که به دنبالش بودید.
امکانات دفتر ازدواج کاسکه :
سفره عقد با نورپردازی بیش از ده رنگ و با چهار نوع نرم افزار نورپردازی
شمع آرایی و دیزاین رویایی و خاص
خطبه عقد آرایی
دستگاه مه ساز و ایجاد فضایی زیبا
موزیک و دف زنی تا اتمام مراسم
عکاسی و فیلمبرداری با قیمت مناسب
پذیرایی
پارکینگ ماشین عروس
گریم عروس
ظرفیت 30-35 نفر
و…

دفتر ازدواج شرق


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۱:۴۴ توسط:aban84978 موضوع: نظرات (0)